Kurier poczta Karczew

Kurier poczta Karczew

Profesjonalna firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat leczymy na sektorze usług kurierskich, gwarantując naszym użytkownikom najwyższe standardy i bezpieczeństwo. Zaufało nam też 230 tys. klientów biznesowych i indywidualnych. Ofertę dostosowujemy na bieżąco do spraw, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby wszystka wysłana paczka, każdy tekst a wszystka przesyłka gabarytowa docierały do odbiorcy przez zapór i stale na moment. Zobacz, co potrafimy osiągnąć dla Ciebie!

Kurier poczta Lipsko

W znanym serwisie możesz nadać polskie i inne przesyłki kurierskie innych pracowników i gabarytów. Osiągniesz to w styl przystępny i silny, i Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do punktu. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki z firmy do firmy, a i przeprowadzki również różne ciekawe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Lipsko

Kim jesteśmy?

Od lat już (dobrze z roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. A istniejemy pięknem dużo niż tylko strona internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do świadczenia usług pośrednictwa w transporcie drogowym. Istnieje toż gwarancja zaufania i pewności na tle serwisów internetowych, które takich praw nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym oczekiwaniom i poświadcza umiejętność i kompetencje z działu logistyki, jakie cierpi swój zespół. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki naszych Klientów wchodziły do przedmiotu w najlepszy sposób. Wiemy i, jak zapewnić bezpieczeństwo paczek, listów i ofert, a i poufność danych, które są konieczne do przeprowadzenia nadania i zapewnienia paczki.

Kurier poczta Lipsko

Jak prowadzimy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie przeznaczane na kartce KurierPaczka. pl są świadczone przez prowadzące firmy kurierskie. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wysokiej wartości, i nasz serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki również różne przesyłki, które zapewni kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w wpływie ręki, bez wychodzenia spośród wieżowca i nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne formaty i gabaryty

Przesyłka kurierska więc nie tylko paczka, ale i list, materiały do podpisania i szybkiego odesłania do nadawcy, a i przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą chcesz wysłać, wybierając najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Lipsko

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz objawiając się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe promocje na przesyłki kurierskie

Dla naszych Klientów jesteśmy szereg udogodnień pomagających w przygotowaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dopasować zamawianie kuriera przez internet i telefonicznie. Wszystek może samodzielnie wybrać opcje, które mu gwarantują, na kartce internetowej, a gdy wolisz poprosić o pomoc pracownika lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby załatwić wszystko w mało minut.
Oferujemy szybkie płatności, a także specjalne propozycji dla nazw a pozostałe promocje.

Z nami otrzymasz zwrot otrzymania w czasie pewnego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje znacznie dłuższy czas, my jednak rozumiemy, że płynność finansowa chce od regularnych wpływów za sprzedawane towary. Dlatego te mający z serwisu PaczkaKurier mogą otrzymać zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o wiele szybciej, nim zazna on znaną pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Lipsko

Oferujemy również gwarancję dostarczenia przesyłki na moment. Gdy nie wywiążemy się spośród obecnego zobowiązania, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Momenty w przepisie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści idące z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy specjalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Posiadamy wielki wachlarz sprawdzonych i niektórych firm kurierskich, z jakimi współpracujemy. A chociaż ze sprawdzonych i pewnych usług korzystamy, by sprzedawać je naszym użytkownikom!
Mamy poczucie, za jakim stoi prawie ćwierć miliona klientów i ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie polskie i zewnętrzne, różne gabaryty oraz typy, również inne przesyłki kurierskie, dostawy produktów i przeprowadzki.
Zapewniamy estetyczne i bliskie płatności i szybko zwrot pobrania.
Mamy uprawnienia i promocje dla nadających przesyłki. Na kartce znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji jesteśmy gwarancję zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie podana na moment.
Zostaliśmy wyróżnieni prestiżową nominacją do nagrody Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby pogodzić się do potrzeb naszych Klientów.

Kurier poczta Lipsko

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments