Mielec 21-go lipca – Niesamowite połączenie czterech festiwali w jeden. Warto tam być!

Mielec 21-go lipca – Niesamowite połączenie czterech festiwali w jeden. Warto tam być!

Na tegorocznym festiwalu nie będzie nikt się nudził. Zaplanowano wiele atrakcji, których w ubiegłym roku nie było, np. profesjonalny pokaz sztucznych ogni, który zakończy spektakularnie zabawę.

Pierwsze takie wydarzenie dla Klubu  Młodych Liderów było jedynym w swoim rodzaju. Był to świetny pomysł, aby połączyć trzy a nawet cztery festiwale w jeden. Wielka gromada mielczanin pojawiła się na Bulwarach mieleckich. Ich celem było „pokolorowanie wspólnie Mielca”. Pomysł na taki Festiwal był strzałem w dziesiątkę, a nawet w skali całej Polski – unikatowy. Tak z entuzjazmem komentowali koordynatorzy festiwalu.

Festiwal Baniek Mydlanych rozpocznie całe wydarzenie. Najmłodsi uczestnicy będą w jednym momencie wypuszczać bańki. Jest to wspaniały widok oraz świetna zabawa dla maluchów.

Następnym z festiwali będzie Festiwal Kolorów. Młodzież z pewnością będzie wyczekiwać tego festiwalu najbardziej. Wspaniałe efekty oraz świetna muzyka w połączeniu z tym festiwalem daje ogrom pozytywnych emocji i wrażeń. Jeden z najlepszych DJ będzie serwował muzykę, przy czym na sygnał organizatorów w powietrze zostaną wyrzucone kolorowe pyłki Holi. Będzie tworzyć niewiarygodny efekt w połączeniu z muzyka oraz masą innych zabaw.

Następnie Festiwal Ognia planowany jest po zapadnięciu zmroku. Wówczas jest najlepszy efekt. Będzie  można podziwiać wyczyny ogniowych sztukmistrzów, którzy stworzyli niesamowitą sztukę, przy użyciu z jednych z żywiołów.

W honorowy sposób uwieńczy imprezę Festiwal Sztucznych Ogni. W tym roku odbędzie  się pierwszy raz, więc z pewnością każdy będzie wyczekiwał tego niesamowitego widowiska. Zwłaszcza, iż to wydarzenie będzie wykonywane przez profesjonalną ekipę pirotechniczną.

Każdy z pewnością znajdzie tam coś dla siebie, nawet nasze najmłodsze pociechy. Specjalnie dla nich będą atrakcje w postaci dmuchanych zjeżdżalni. Po za tym 20  animatorów będzie dbało o dobrą zabawę maluchów, m. in. malowanie twarzy, skręcanie balonów, tworzenie ogromnych baniek mydlanych, rozdawanie gratisów, organizowanie konkursów dla dzieci i rodzin.

Goście festiwalu będą mogli zrelaksować się na leżakach, które będą na terenie odbywającego się festiwalu w strefie chillout’u i foodtruck’ów. Sebastian Peret, przez Fundacji KML stwierdza, iż każde ulepszenie, każdy pomysł potrzebuje wsparcia finansowego. Chce, aby wstęp na YOUTHEST był darmowy. Dlatego też poszukują partnerów, którzy sfinansują całość projektu. Twierdzi, że ” Każdy zasługuje na pozytywną dawkę emocji i radość, bez względu na zasobność portfela”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *