Powrót najsłynniejszego rodzinnego zespołu muzycznego na świecie The Kelly Family!

Powrót najsłynniejszego rodzinnego zespołu muzycznego na świecie The Kelly Family!

Już w kwietniu tego roku, po dekadzie nieobecności, będziemy świadkami powrotu słynnej grupy muzycznej The Kelly Familly. Organizatorzy i sami wykonawcy gwarantują ekstremalną podróż przez 40 letnią historię zespołu.

Jak wielu z nas pamięta niesamowite emocje towarzyszące koncertom słynnej grupy muzycznej The Kelly Family? W tym roku, mamy ponowną możliwość zobaczyć i posłuchać najsłynniejszej rodziny na świecie. Podczas swojej europejskiej trasy promującej nową płytę, będą również koncertować w trzech polskich miastach: Gdańsku, Łodzi i Krakowie.

Najbliższy koncert odbędzie się 6 kwietnia o godzinie 20:00 w Gdańskiej Arenie Ergo. To co zawsze wyróżniało ten rodzinny zespół to autentyczność i pełne pozytywnej energii występy, które wpływały na milionowe ilości fanów. Koncerty są tak zaplanowane, aby oprócz nowych utworów, przypomnieć także te sprzed wielu lat. Niewątpliwie na emocjonujący charakter tych występów będzie miała ich historia, która jest równie ciekawa co forma i styl zespołu. Zanim jednak wybierzemy się na ten ekstremalny występ, warto poznać kilka ważnych momentów z ich życia. Największy sukces zespół odniósł w latach 90, kiedy właściwie nie było osoby, która by o nich nie słyszała, a tym bardziej ich utworów.

Na swój sukces pracowali bardzo długo, kiedy to z ulicznego grania, przenieśli się na sceny koncertowe, a później na największe światowe stadiony. Przez ponad czterdziestoletni okres ich twórczej działalności, zanotowano ponad 20 milionową sprzedaż płyt. Jednak zanim to wszystko się stało, ich życie nie było usłane różami.

Ich historia jest uważana za jedną z najciekawszych opowieści, pośród innych znanych zespołów. Wszystko zaczyna się w Hiszpanii, gdzie z czwórką dzieci, rodzice Barbara Ann z mężem Danielem Kelly, rozpoczynają swoją przygodę z tańcem i śpiewem. Na początku zespół nosił nazwę Kelly Kids i to pod tą nazwą, odbyli swoją pierwszą trasę koncertową.

Później mieszkają we Włoszech, Holandii, Irlandii, aby w końcu na dłużej osiedlić się w Niemczech, gdzie osiągają największy sukces i podpisują ważny kontrakt płytowy. Radość z sukcesu nie trwa jednak długo. Barbara dowiaduje się, że jest chora na raka piersi, co powoduje powrót rodziny do Hiszpanii. Po śmierci matki, dzieci nie są pewne swojej muzycznej przyszłości, ale biorąc sobie do serca słowa Barbary, aby dalej śpiewali- postanawiają się nie poddawać i wkrótce wracają do koncertowania. Ich trasy nie przebiegają już tylko po Europie, ale odwiedzają także Stany Zjednoczone. W ostateczności ponownie wracają do Niemiec i zamieszkują na barce. Ich sukces i radość ponownie przerywa tragedia.

Ich ojciec dostaje wylewu i na cztery lata jest odłączony od zespołu. W tym czasie, dzieci po raz pierwszy samodzielnie jadą w trasę koncertową. Dobra passa trwa do około 2002 roku, kiedy to umiera Daniel Kelly, a zespół opuszcza Paddy. Bez odpowiedniego wsparcia zespół pomału się rozpada, aby w 2008 r. całkowicie zawiesić działalność. Dzisiaj po dekadzie nieobecności w świecie muzyki, zespół postanawia powrócić i wspólnie stanąć przed fanami z Polski.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments