Szokujące wieści dla wszystkich fanów Lady Gagi w Europie – gwiazda odwołuje koncerty!

Szokujące wieści dla wszystkich fanów Lady Gagi w Europie – gwiazda odwołuje koncerty!

Wielkie rozczarowanie zgotowała wszystkim fanom Lady Gaga – amerykańska gwiazda odwołuje aż dziesięć zaplanowanych w Europie koncertów! Sprawdź dlaczego! My już wiemy!

Lady Gaga czyli Stefani Joanne Angelina Germanott, wydała oświadczenie, w którym odwołała dziesięć ostatnich koncertów zaplanowanych na tournée po  Europie. Sprawa dotyczy między innymi takich miast jak Londyn, Manchester, Zurych, Kopenhaga, Kolonia, Sztokholm, Berlin, Paryż. Amerykańska wokalistka swoją decyzję tłumaczy złym stanem zdrowia, który nie pozwala jej na fizyczny udział w koncertach. Przypominamy, że Lady Gaga cierpi na rzadką chorobę – fibromialgię.

Czym jest fibromalgia?

Fibromalgia powoduje ogólny ból całego ciała, utrudniający poruszanie się. Oprócz tego, osoba chora odczuwa ciągłe zmęczenie, w którym nie pomaga nawet długi sen. Lady Gaga znajduje się w gronie tylko czterech procent populacji, której dotyka ten problem. Nie stwierdzono bezpośredniej przyczyny, która odpowiadałaby za występowanie tej jednostki chorobowej. Ze względu na to, ciężko także o dobór i podjęcie odpowiedniego leczenia. Jedynie dwadzieścia pięć procent przypadków, wykorzystując identyczne leczenie przechodzi do stanu reemisji, to znaczy okresowego ustąpienia objawów, nie oznaczających niestety pełnego wyleczenia. Jedna czwarta z osób chorych, nie jest w stanie wykonywać jakiejkolwiek pracy.

Światowy sukces Lady Gagi

Chyba wszystkie rozgłośnie w kraju grały przed laty takie utwory jak „Poker Face”, „Bad Romance” czy też „Alejandro”. Gaga jest niezwykle utytułowaną wokalistką – zdobyła między innymi sześć nagród Grammy, trzy Britt Awards i aż trzynaście statuetek MTV Video Music Awards. Charakterystycznym dla artystki wizerunkiem scenicznym są nietuzinkowe i odważne stroje. Zaszokowała cały świat, między innymi wtedy, gdy pokazała się na jednym z prestiżowych wydarzeń w kreacji z… mięsa zwierzęcego. Jej ubiór to przede wszystkim najodważniejsze projekty światowej sławy projektantów mody. Oryginalne buty, w fantazyjnych kształtach, to także znak rozpoznawczy tej popularnej  gwiazdy muzyki pop. Tak barwna i utalentowana postać nie mogła pozostać niezauważona w show biznesie. Warto także wspomnieć, że artystka spełnia się także jako aktorka. Wystąpiła między innymi w „Machete Kills” jako La Chameleón oraz w kontynuacji kultowego filmu „Sin City”, w części „A Dame to Kill For”. Za rolę w dwóch sezonach „American Horror Story”  otrzymała nawet Złotego Globa.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments