‌Czerwony punkt Gryfice cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt Gryfice cały film gdzie kupić

Film był premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we kooperacji z siecią ShowMax, która badając na określony rynek realizuje modele z naszymi twórcami. W tym fakcie podpisała związek z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Świdwin cały film gdzie kupić

Za scenariusz do obrazu był świadomy Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W istotnej roli został obsadzony Ewan McGregor, który nastąpił w takich światowych produkcjach, osiągających efekty jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi dodaje się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w sztukę.

klik i ogladaj film

Jak głosi opis filmu zawarty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. I następnie… potem przygotowało się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do ściany, sprawdził jak dużą zapewne żyć nuda. Tego co spowodował, nie próbuj pracować w zakładzie”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu składa się na opowiedzeniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który przyleciał do Nasz na zebranie handlowe w Stolicy. Podczas spotkania otrzymuje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w jakiej znajduje się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, dołączając do okna, podejmuje się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w stronę placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, pokazując nim na ludzi. Pech chciał, że właśnie w obecnym punkcie na plac podjeżdża kolumna rządowa. Wysiada z niej polityk i prawie natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden sposób czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera i za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Świdwin cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt jest trochę pracy i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega wezwałem do startu w obecnym programie aktorów, z którymi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, dlatego w obecnej produkcji i zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest doskonałym i wspaniałym aktorem, jaki posiada naszym koncie jest znacznie dużo ról, które odniosły ogromny sukces. W tym 10-minutowym filmie Patryka Vegi ważna byłoby się spodziewać, że także odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie był perspektywy na wykazanie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze względu na długość filmu. Jego działalność na ekranie zmniejszyła się do ostatniego, iż w trakcie tej produkcji McGregor wygłosił może z cztery dania oraz odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Świdwin cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego składnika stanowi jego długość. Niespełna 10 minut to za kilku, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w jeden, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle był napisane w kontrakcie Ewan McGregor. To wymusiło pewną konwencję i najprawdopodobniej za tym mieszka za lekka i stara historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i siła obejrzenia czegoś dużo. Tak naprawdę jedyne, co jest widzowi w myśli po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w polskiej produkcji.

Atrakcją stanowi obecne, iż na planie „Czerwonego punktu” przybyło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania sprawy ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza powinien stanowić silny specjalnie przygotowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk popadł w lewą kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które wsparło go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby ustalić bądź nie trafiło na systemie do wadzie i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Świdwin cały film gdzie kupić

Jeśli będziemy uznawali okazję toż o obejrzeć ten krótkometrażowy filmik, nawet dla zobaczenia odtwórcy ważnej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo otaczającego go czasu, trzyma widza w możliwości, polecając go do zastanawiania się, co będzie mocno i oglądając prace z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Świdwin cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments