DPD kurierzy Mielno

DPD kurierzy Mielno

Firma Kurierzy zatrzymuje się upraszczaniem całego procesu tworzenia zamówień od wystawienia zamówienia na przesyłkę przesyłki aż do dania. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki kiedy także konkretne zapotrzebowania paletowe, hurtowe dla firm. Oferujemy oraz wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (widoczne na bliskiej stronie po wpisaniu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o dostarczeniu przesyłki, szybka i estetyczna zapłata za usługę, infolinia dostępna dla kupujących w godzinach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy uwagę w razie wszelkich problemów z dostarczeniem przesyłki, posiadamy zniżki (na przykład dla biznesów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na przykład wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid oraz wiele, wiele różnych. Zamawianie z nami przesyłek, to zwykle prosta czynność, oszczędzająca czas a pieniądze.

DPD kurierzy Dobrzany

 

Stanowimy jedyną z prowadzących firm na rynku bawiących się logistykom przesyłek. Wykonujemy na lokalną markę już od 2009 roku i odznaczamy się profesjonalizmem, na jakimś stanie naszej działalności – od zamówienia do dostarczenia.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych użytkowników na gruncie polskiego świecie a za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi korporacjami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, i klientami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas naszych odbiorców i wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych właśnie dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez powodu na to, lub posiadasz przesyłkę nie standardową, lub jej trwanie doręczenia jest żyć sprecyzowany, uwzględniając rodzaj opakowania i kształt przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana baza danych wybierze ci najtańszą dostępną możliwość na rynku spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Dobrzany

Po wykonaniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego prowadzonej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium zgodzie na materiał wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od czasu dostawy, firmy jaka ma najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia drugiego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na karcie www. wysylka-palety. pl możesz dojść wiele reklamie na temat naszej możliwości, także serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas. Nie marnuj momentu na przeszukiwanie dziesiątek stron firm kurierskich, by znaleźć najidealniejszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, i dowiesz się wszystkiego, by zoptymalizować swoje przesyłki najlepszej kiedy zatem zaledwie możliwe.

DPD kurierzy Dobrzany

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę bardzo łatwo i podając się do wszelkich norm bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako jedni z małych na rynku, co dużo daje nas spośród konkurencji, i tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w transporcie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by posiąść licencję transportową, ale dawało się, gdyż już możemy oferować usługi jeszcze dużo profesjonalnie.
Gdy planujesz znaleźć najlepsze przesyłki kurierskie i wyjątkowe ceny sprzedaży w samym miejscu, to zaledwie u nas. Firma KurJerzy. pl umożliwia ci markę i ochrona o każdego mężczyzny a u nas oszczędzasz swój wysoki czas a pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na wszelkim świecie. Aby ułatwić ci kontakt z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, a z łatwością składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci pomogą ci też w rozwiązaniu każdego typu tematów w lekki i łagodny sposób. Zadowoleni klienci, to zasada rozwoju naszej firmy, zatem są dla nas najcenniejsi.
Czy wiesz, że stosujemy tylko ze doświadczonych, bezpiecznych i wyszukanych firm kurierskich? Dzięki temu stanowisz pewność świadczonych przez nas usług na ostatnim poziomie.

DPD kurierzy Dobrzany

Oczywiście posiadamy system zgodny z wszystkimi informacjami RODO. Co wtedy oznacza dla ciebie? Rejestrujemy wszystkie niezbędne dane naszych użytkowników, którymi dajesz się z nami podczas składania zamówień, i wtedy nosimy je bezpiecznie zgodnie spośród wszystkimi informacjami RODO i prawym prawem Polskim.

Działamy fair i rozumiemy jak doskonały jest twój czas, a jako sami na rynku wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do zdobycia od nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, jaka z pewnego względu nie została zwrócona na czas. Także jeśli planujesz sens wysłać produkt kopertowy lub paczkę z gwarancją doręczenia na godzina, to zaledwie u nas!

Doceniono nas na rynku Polskim i wyróżniono na miejscu nowych firm nominacją do nagrody Ekomers w klasie „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia udoskonalamy własną firmę, by sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom naszych wszystkich klientów. Osiągniemy i twoje oczekiwania. Nie liczysz? Zadzwoń – z przyjemnością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami dasz.

DPD kurierzy Dobrzany

Zobacz również Wysyłka palety

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments