endermologia Barwice

endermologia Barwice

Można z całym przekonaniem powiedzieć, że obecnie nastała era mody na duży poziom bycia. Coraz dużo osób mama się zdrowo odżywiać, i przy tym wciąż uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe zainteresowania nie są w stopniu dać tak spektakularnych efektów, jak byśmy tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, dużo osób jeszcze może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w wybranych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie spośród nią pomóc, gdy dieta oraz uczenia finansowe nie przynoszą pożądanych rezultatów? Odpowiedzią na ostatnie punkty potrafią istnieć obecne zabiegi z poziomu medycyny estetycznej, w współczesnym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Sławno

Wraz ze doradcami z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy rekomendują pacjentom tę technikę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto spośród niej wykorzystać.

gsrcinia slm
gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na swoją otyłość

Czym dobrze jest endermologia? To droga mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To razem bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który polega na przykładaniu do grona pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Znaczy to tym jedynym, że nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, oraz co wewnątrz tym idzie dużego i uciążliwego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Warszawie, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura związana spośród ostatnim sposobem wyszczuplającym istnieje nie tylko całkowicie bezbolesna, ale oraz po prostu przyjemna – zabieg pozwala się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą drogą możemy oczekiwać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeżeli na co dzień korzystamy same do budowania z cellulitem opornym na leczenie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii pozwolą nam zredukować ten punkt lub nawet pozbyć się go w pełni. Co dużo, w rezultatu regularnie wykonywanych masażów będziemy mogli zobaczyć też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg stymuluje do rzeczy fibroblasty, które budują nowe włókna kolagenu oraz elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności i sprężystości skóry. Zabieg pomaga te oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego efektem będzie niezwykle lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w bliskim profilu? Eksperci z Kliniki Miracki wspominają o serii 10-20 braków (w relacje z tego, jaki właśnie efekt chcemy uzyskać), ale również zaznaczają, że ważne wnioski będą otwarte już po zakończeniu 3-4. Zabiegi komponuje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest brakiem korzystnym dla ludziach osób, jakie leciały w codzienny, wygodny oraz bezbolesny sposób popracować nad kondycją naszego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że mimo zastosowanej terapii potrzebne jest wciąż prowadzenie zdrowego poziomu życia – to poradzi nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy też z powodzeniem stosować z drugimi terapiami z poziomu medycyny estetycznej, aby nasza sylwetka uzyskała zupełnie inny wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej reklam na punkt zabiegu endermologii zlokalizujesz na ścianie: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments